Bir yatırımcının Azim Dolu Hikâyesi

Bir yatırımcının önemsemesi gereken en önemli konulardan biri Trend kavramıdır. Yatırımının kendine yönelttiği sorulardır; Trend’te ne var ?, Trend değişti mi? …
Bu soruların cevaplarını doğru yanıtlar Yatırımcı..
Hedefini kur, hedefinin senaryosunu yaz, kurgunun oyuncularını belirle, oyun zamanı…
Modern Portföyünün sibasari_basarinin_anahtarinyallerini vermeye başlar yatırımcı.
Çünkü; Hayalperesttir, idealisttir, yenilik onu tatmin eder.
Gündeme geçirdiği teorisi ile kalıcı olmak ister, bu arzu ile imalatına aldırdığı her nefes ile müşterisine sıcak hava üfler. Geliştirir ürünlerini, kontrol eder, kanun hükmünde sürecini iyileştirir.
Takımını takip eder, takımı kendini güvende hisseder. Bu yolda savaşını sürdürürken arkasında koca bir ekip vardır, bırakmaz, birlikte der…
Hikâyemizin kahramanıdır SCTURBO FİLTRE…
Altında yatan takım ruhu, kitlesel masum inanış ile beslenir SCTURBO FİLTRE…
imalat tecrübesi, satış ağı ve müşterileri kitlesel ağı birleşince, muazzam fabrikanın katlarını yükseltiyor.
Hikâyenin kahramanları, yeni fabrika sahasının yükselmesini an eb an takip ediyor, her günü sistemli ve emin adımlarla atıyor.
Biz buradayız, geliyoruz diyor kahramanlar…
Deneyim en büyük yatırım aslında kahramanlarımıza, arkalarında çok sağlam ve aydınlık bir geçmiş bırakarak geldiler…
Kahramanlarımızın, müşteri ağının ortak fabrika sınırlarında geliştirmesini hedeflemesi, vizyonuna sahip çıktığının bir göstergesidir.
SCTURBO FİLTRE, kendini Organize Sanayi Bölgesinin bir parçası görmüş, yeni yuvasını burada katlandırmaktadır. Beraberinde evine dahil edeceği pek çok yeni takım arkadaşları ile geleceğe güvenle bakmaktadır.
Dolayısı ile ölümsüzleştirme ve özelleştirme ilkeleri yatırımcının vizyonunu destekleyerek, sürdürülebilirliğini arttırmaktadır.
Yükselen katları ile eş zamanlı, mevcut sistemini de yenileyerek, neticesini ürünlere yansıtmaktadır. Yeni ürün portföyleri oluşturarak, öz sermayesini doğru bir şekilde değerlendirme politikası ile var olmaktadır. Yatırımcının planları, hedefleri, deneyimleri markasını olgunlaştırmaya devam ediyor…
Hikayemizi zengin kılan kahramanlar yolunuz açık olsun…

Revan Pelin Eryiğit